Конфиденциальность

1. Загальні положення

1.1. Будь ласка, уважно прочитайте цю Політику конфіденційності, щоб зрозуміти наші принципи обробки Ваших Персональних Даних. 

1.2. Даний документ описує Політику конфіденційності для сайту https://publishare.info/ (далі – Сайт) компанії ФОП Радійчук Віктор Борисович (далі Компанія). У цьому документі роз’яснюється: які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на Сайті, та як може використовуватися і надаватися ця інформація.

1.3. Відвідування та використання даного сайту означає, що Користувач ознайомився та погоджується з даною політикою конфіденційності та її умовами.

1.4. Ця Політика охоплює нашу діяльність в мережі Інтернет, і поза його межами, включаючи Персональні Дані, які ми збираємо за допомогою різноманітних каналів, таких як веб-сайти, додатки, соціальні мережі і таке інше. 

1.5. Погоджуючись з цими Правилами, Користувач дає дозвіл на збирання, зберігання, використання та розголошення своїх даних, (у т. ч., але не обов'язково, персональних даних), відповідно до цих Правил, Закону України «Про захист прав споживачів», «Про захист персональних даних», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

2. Збір та використання персональних даних

2.1. Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. При реєстрації на нашому сайті Користувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для отримання зворотнього зв’язку та реєстрації на сайті. Після заповнення форми зворотного зв’язку, що розміщена на Сайті, вважається, що Користувач надав згоду на обробку своїх персональних та контактних даних. Сайт може зберігати інформацію про з'єднання, трафік, дату та час тривалості роботи відвідувача на Сайті.

2.2. Ми збираємо особисту інформацію, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, контактні телефони, адресу електронної пошти. Також ми можемо збирати іншу інформацію:

2.2.1. Файли Cookies які забезпечують підтримку функцій безпеки та їх запуск. Файли cookie також дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та умови використання Сайту відвідувачами/їх пристроями. 

2.2.2. IP-адреса користувача, для того щоб показати рекламу та вести журнал активності Користувача;

2.2.3. Дані, вид браузера та операційної системи;

2.2.4. Дату і час відвідування Сайту;

2.2.5. Переглянуті сторінки;

2.2.6. Якщо Ви перейшли на Сайт по посиланням з іншого сайту – адресу цього сайту;

2.2.7. Інформацію про поведінку Користувача на Сайті, в тому числі, у разі розміщення Користувачем інформації шкідливого та образливого характеру, тощо;

2.2.8. Історію замовлень;

2.2.9. Записи будь-якого листування;

2.2.10. Кількість натискань та час, який Користувач проводить на Сайті, а також іншу подібну інформацію. 

2.3. Ви можете відмовитися від розкриття вищезазначеної інформації, проте в такому випадку, ви не зможете користуватися нашими послугами.

3. Використання отриманої інформації

3.1. Інформація, яка збирається від Користувачів використовується з метою:

3.1.1 надання Користувачам інформації та послуг за якими вони звернулися;

3.1.2 надсилання Користувачам інформації, що пов’язана з використанням Сайту;

3.1.3 отримання платежів від Користувача та/або переказу платежів в користь Користувачів;

3.1.4 забезпечення спілкування та взаємодію Користувачів між собою;

3.1.5 надсилання Користувачам рекламних матеріалів та інформації, щоб полегшити надання послуг та щоб пропонувати і рекомендувати Користувачам послуги, які пов’язані із послугами, що надаються та можуть зацікавити користувачів Сайту;

3.1.6 для внутрішньої діяльності, у тому числі, для виявлення та усунення недоліків, аналізу даних, тестування, а також для дослідження, із аналітичними цілями та для проведення опитування;

3.2. Ми можемо використовувати вашу контактну інформацію в поштових розсилках, а саме повідомляти вас про нові можливості, акції, та інші новини Сайту, проводити опитування та рекламні повідомлення, які на нашу думку, можуть зацікавити Користувачів Сайту. Користувач завжди може відмовитись від проведення розсилки за його контактною інформацією.

3.3. Виконавець зберігає персональні дані Користувача настільки довго, наскільки це необхідно для досягнення цілей, заради яких вони були зібрані.

4. Умови надання доступу до персональних даних Користувачів

4.1. Розкриття персональних даних без згоди Користувача або уповноваженої ним особи допускається у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не обмежуючись за обґрунтованими запитами державних органів, що мають право подавати заявки та отримувати такі дані.

4.2. Виконавець може надавати персональні дані Користувачів на запити компетентних органів, оформлених відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Захист інформації, що збирається

5.1. Ми вживаємо всі розумні запобіжні заходи для захисту конфіденційності даних. Всі дані, які ми збираємо, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних та не можуть бути доступні за межами нашої мережі.

6. Зміни в політиці конфіденційності

6.1. Користувач, користуючись Сайтом, прийняв умови цієї Політики конфіденційності, враховує та згоден з тим, що дана Політика конфіденційності  може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці Сайту. У окремих випадках ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних програм.

6.2. Ми не несемо відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов Цієї Політики конфіденційності, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

7. Додаткові умови

7.1. У разі, якщо будь-яке положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону, або є недійсним, це не впливає на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі та є дійсними, а будь-яке недійсне положення, або положення, яке не може бути виконано, без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності та можливості виконання.

7.2. Ця Політика конфіденційності поширюється на Користувача з моменту, коли під час використання Сайту він при передачі своїх Персональних даних погодився з умовами цієї Політики конфіденційності, та діє до тих пір, поки на Сайті зберігається будь-яка інформація про користувача, в тому числі й персональні дані.

7.3. Ми не несемо відповідальності за упущену вигоду, неотриманий прибуток, втрату даних, або будь-які інші збитки Користувачів Сайту, якщо такі виникли при користуванні Сайтом. Користувач Сайту використовує Сайт на його власний ризик. У межах, які максимально дозволяє закон, ані Компанія, ані будь-яка інша сторона, яка залучена до створення, виробництва або обслуговування Сайту, не несе відповідальності за пряме, непряме або випадкове пошкодження, які будь-коли завдавалися та які були спричинені тим, що відвідувач мав доступ до Сайту, користувався ним або сподівався на нього, навіть якщо відвідувача було попереджено про можливість таких пошкоджень та втрат.

7.4. Усі права на зміст Сайту належать Компанії або використовуються за згодою із правовласниками. Даний сайт в цілому, і окремі його елементи охороняються Законом України "Про авторське право і суміжні права", іншими актами чинного законодавства України та міжнародними договорами. Відвідувачі Сайту не повинні поширювати, змінювати, передавати, користуватися або використовувати повторно будь-яку інформацію з Сайту для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу Компанії. Відвідувачі повинні дотримуватися всіх авторських прав та інших приміток про власність на завантажені та/або копійовані матеріали.

7.5. Скопійована інформація повинна містити активне гіперпосилання на Сайт https://publishare.info/, відкрите для індексації пошуковими роботами. Копіювання інформації з Сайту може бути здійснено у некомерційних цілях для розміщення на сторінках відвідувача, у блогах, соціальних мережах. При роботі з сайтом відвідувачу не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам Сайт, ні на його зміст чи на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів Сайту.

7.6. Сайт може містити посилання на інші сайти. Такі посилання наведені виключно для інформаційних цілей та допомагають нам найбільш повно розкрити інформацію або ілюструють розміщений матеріал. Той факт, що ми даємо посилання на зовнішній ресурс, не означає, що ми повністю схвалюємо викладені там позиції або ідеї, а також не гарантуємо достовірності розміщеної там інформації. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.