Звітуйте про свою діяльність за допомогою публікацій в онлайн-ЗМІ

Активність в медіа – важливий інструмент діяльності політиків і партій. Адже обрання або суспільна підтримка неможливі без спілкування з людьми через такий впливовий канал комунікації.

Publishare.info допоможе це зробити легко і зручно

У нашому каталозі понад 1 000 загальнонаціональних і регіональних онлайн-ЗМІ, де ви можете розміщувати новини, інтерв’ю й аналітичні огляди про свою політичну діяльність.

Складність політичного PR – велика кількість відмов, а також непередбачувані націнки на розміщення. Саме тому робити такі публікації рекомендуємо через наших менеджерів. Заповніть форму, подану нижче, або зв’яжіться з нами через один із месенджерів. Протягом 24 годин ми затвердимо ваш матеріал для розміщення в обраних інтернет-виданнях, а також узгодимо вартість публікації.

Отримати прайс

Розміщення політичних матеріалів неможливо здійснити через сайт. Послуга надається виключно під час прямої комунікації менеджера та клієнта. Щоб отримати каталог з переліком ЗМІ для політичного піару, розкажіть нам про себе або надішліть зразок контенту, який плануєте опублікувати. Для цього заповніть бриф або напишіть нам у один із месенджерів.

Заповнити бриф